drzwi-przesuwne

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne są idealne do niewielkich pomieszczeń, w których każda dodatkowa przestrzeń staje się bardzo potrzebna. Ale nie tylko w tym celu zostały stworzone. Znakomicie sprawdzają się w sytuacjach, w których zamontowanie tradycyjnych drzwi mogłoby mocno zaburzyć koncepcję danego wnętrza. Do każdego pomieszczenia wnoszą one nieco oryginalności i powiew świeżości. Ich montowanie jest możliwe w różnych pokojach i wnętrzach. Wyróżnia się systemy naścienne oraz drzwi chowane w ścianie. Zarówno jeden, jak i drugi system są bardzo praktyczne i gwarantują dużą oszczędność miejsca. Drzwi przesuwne wprowadzają całkowicie inny podział przestrzeni niż tradycyjne rozwiązania.

Drzwi suwane – pełnia możliwości

Dostępne u nas modele drzwi suwanych i łamanych charakteryzują się solidnym wykonaniem, efektywnym wyglądem oraz niezwykłą trwałością. Nasza bogata oferta proponuje zarówno drzwi chowane w ścianie, jak i specjalistyczne systemy naścienne, dzięki którym możliwe jest przymocowanie na ścianie szyny, która służy do przesuwania drzwi. Została ona ukryta pod belką maskującą, aby całość prezentowała się ciekawie.
Drzwi suwane, tak samo jak tradycyjne modele dostępne w naszym sklepie, są do wyboru w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Warto wybrać zatem taki kolor, który będzie nam najbardziej odpowiadał. Oprócz tego dość istotne jest, aby współgrał on z kolorystyką wnętrza. Powinniśmy zadbać o to, by drzwi suwane współgrały swoimi odcieniami z innymi modelami znajdującymi się w naszym mieszkaniu. Do wyboru masz m. in.: barwy klasyczne, takie jak mahoń, dąb czy orzech oraz kolory rzadziej spotykane, wyróżniające się, takie jak błękity, biele, szarości, odcienie piaskowca.

Drzwi łamane – znakomity wybór

Drzwi łamane można sobie sprawić nawet w najmniejszym mieszkaniu. Stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnych skrzydeł drzwiowych, ponieważ zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Dzięki temu nadają się do naprawdę rozmaitych pomieszczeń – nie tylko do garderoby, ale także np. spiżarni, szafy wnękowej, schowka itd. Pamiętajmy, by wyboru drzwi łamanych dokonywać po dokładnym przemyśleniu i w sprawdzonym miejscu. U nasz masz pewność najwyższej jakości wszystkich dostępnych produktów.

Świadomy wybór

Jak wiadomo, drzwi pełnią w każdym wnętrzu bardzo istotną rolę i ich wybór najczęściej jest wyborem na długie lata. Z tego względu powinniśmy je kupować z pełną odpowiedzialnością, w sprawdzonym miejscu o dobrej renomie. U nas znajdziesz najwyższej jakości drzwi, wykonane z najlepszych materiałów, trwałe oraz solidne. Wszystkie zostały wykonane z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Jeśli zależy Ci na drzwiach stabilnych, odpornych na zniszczenia, to doskonale trafiłeś. Gwarantujemy atrakcyjne warunki cenowe oraz profesjonalną współpracę na najwyższym poziomie. Już teraz zapoznaj się bliżej z naszą szeroką ofertą, by móc poznać możliwości, wygląd i kolorystykę dostępnych modeli, a następnie wybrać coś odpowiadającego Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy na zakupy!

W naszej ofercie znajdziesz drzwi wewnętrzne takich producentów jak:

Masz pytania o ofertę zadzwoń 56 46 11 688

lub